KLINE Konteineru Izsekošana,Track KLINE Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu “K” līnijas konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir KKLU1234567, lai iegūtu reāllaika “K” līnijas konteinera statusu.

Par “K” līniju

“K” līnijas izsekošana“K” Line America (KAM) nodrošina dinamisku darba vidi, kurā var uzplaukt pārliecinoši un motivēti cilvēki. Mēs esam apņēmušies nodrošināt progresīvas tehnoloģijas, izaicinošu darba vidi un iespēju augt kopā ar plaukstošu organizāciju. “K” Line America, Inc. nepiedalās kuģu apkalpē, jo tos apkalpo tikai ārzemēs. Mēs nevaram sniegt informāciju par darbā pieņemšanas procedūrām. Viss ASV krasta darbaspēks tiek slēgts saskaņā ar koplīgumiem ar ILWU un ILA, un “K” Line America, Inc. nav šo līgumu puse. Tiem, kurus interesē krasta darbaspēka nodarbinātība, jāsazinās ar kādu no šīm arodbiedrībām.

“K” līnijas izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši K-line vietnē .
  • Ja no K-line oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar K-line .

Sazinieties ar “K” Lineon sociālajiem medijiem

Ar “K” līniju var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

“K” līnijas konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar “K” līniju, jūs saņemsiet “K” līnijas konteinera izsekošanas numuru formātā KKLU1234567. “K” līnijai ir šāds prefikss: KKLU , KKFU , KKTU , KLFU , KLTU , ESSU un AKLU .

Uzziniet vairāk “K” līnijas konteinera izsekošanas numura informācijas zemāk esošajā attēlā.
K Līnijas izsekošana

“K” līnijas konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu “K” līnijas konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu “K” līnijas konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.