KLINE Konteinerio Stebėjimas,Track KLINE Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo „K“ linijos sudėtinio rodinio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti KKLU1234567, kad gautumėte realiojo laiko „K“ eilutės sudėtinio rodinio būseną.

Apie „K“ eilutę

„K“ linijos sekimas„K“ Line America (KAM) suteikia dinamišką darbo aplinką, kurioje gali klestėti ryžtingi ir motyvuoti asmenys. Esame įsipareigoję teikti pažangiausias technologijas, sudėtingą darbo aplinką ir galimybę augti kartu su klestinčia organizacija. „K“ Line America, Inc. nedalyvauja įgulos laivuose, nes jie tvarkomi tik užsienyje. Negalime suteikti informacijos apie įdarbinimo procedūras. Visa JAV kranto darbo sutartis sudaroma pagal kolektyvines sutartis su ILWU ir ILA, o „K“ Line America, Inc. nėra šių susitarimų šalis. Tie, kurie domisi užimtumu krante, turėtų susisiekti su viena iš tų sąjungų.

„K“ linijos sekimo pagalba

  • Jei turite problemų su mūsų konteinerių sekimo sistema, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai K-line svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios K-line svetainės, geriau susisiekite su K-line .

Susisiekite su „K“ Lineon socialine žiniasklaida

Su „K“ linija galima susisiekti šiais būdais

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

„K“ eilutės sudėtinio rodinio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su „K“ linija, gausite „K“ linijos konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra KKLU1234567. „K“ eilutė turi tokį priešdėlį: KKLU , KKFU , KKTU , KLFU , KLTU , ESSU ir AKLU .

Sužinokite daugiau „K“ linijos konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
K Linijos sekimas

„K“ linijos sudėtinių rodinių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų „K“ linijos konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti siuntinį naudodami „K“ linijos konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų