Horizon Lines Śledzenie Kontenerów,Track Horizon Lines Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Horizon Lines , powinien mieć format HRZU1234567, aby uzyskać status kontenera Horizon Lines w czasie rzeczywistym.

O liniach horyzontu

śledzenie linii horyzontuHorizon Lines jest liderem w dostarczaniu najbardziej niezawodnych, wydajnych i odpowiedzialnych usług przewozu ładunków oceanicznych we wszystkich trzech regionach USA objętych ustawą Jones. Jesteśmy jedyną krajową firmą żeglugową zajmującą się w całości wspieraniem ludzi i przedsiębiorstw na Alasce, Hawajach, Portoryko i na kontynencie dzięki 13 statkom w pełni zakwalifikowanym na podstawie ustawy Jones Act oraz zespołowi doświadczonych, oddanych profesjonalistów.

Oficjalna strona internetowa: www.horizonlines.com

Pomoc dotycząca śledzenia linii horyzontu

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Horizon Lines .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Horizon Lines, lepiej skontaktuj się z Horizon Lines .

Format numeru śledzenia kontenera linii horyzontu

Kiedy wysyłasz z Horizon Lines, otrzymasz numer śledzenia kontenera Horizon Lines w formacie HRZU1234567, HRZU to prefiks Horizon Lines. Horizon Lines ma dwa prefiksy, są to HRZU i CXCU . Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Horizon Lines z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenera linii horyzontu

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych

Leave a Comment

Your email address will not be published.