Horizon Lines Konteinerio Stebėjimas,Track Horizon Lines Container (24 Hrs)

Toliau įveskite „ Horizon Lines“ sudėtinio rodinio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti HRZU1234567, kad gautumėte „Horizon Lines“ sudėtinio rodinio būseną realiuoju laiku.

Apie Horizon Lines

horizonto linijų sekimas„Horizon Lines “ pirmauja teikdama patikimiausias, efektyviausias ir atsakingiausias vandenynų krovinių gabenimo paslaugas visuose trijuose JAV Jones Act regionuose. Esame vienintelė vietinė laivybos įmonė, skirta padėti žmonėms ir įmonėms Aliaskoje, Havajuose, Puerto Rike ir žemyne, turinti 13 visiškai Jones Act kvalifikuotų laivų ir patyrusių, atsidavusių profesionalų komanda.

Oficiali svetainė: www.horizonlines.com

Horizonto linijų sekimo pagalba

„Horizon Lines“ sudėtinio rodinio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su „Horizon Lines“, gausite „Horizon Lines“ konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra HRZU1234567, HRZU yra „Horizon Lines“ priešdėlis. „Horizon Lines“ turi du priešdėlius: HRZU ir CXCU . Sužinokite daugiau „Horizon Lines“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
horizonto linijų konteinerių sekimas

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų