Heung A Shipping Konteineru Izsekošana,Track Heung A Shipping Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Heung-A piegādes izsekošanas numuru , kura formāts ir HALU1234567, lai iegūtu reāllaika Heung-A konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par Heung-A Shipping

heung-a piegādes izsekošanaHeung-A Shipping Co., Ltd. svinēja savu 53. gadadienu kopš tā dibināšanas 1961. gadā. Sākot ar parasto Korejas-Japānas līnijpārvadātāju pakalpojumu, uzņēmums ir paplašinājies par vienu no plašākajiem Āzijas iekšējiem padeves tīkliem un attīstījis plašu ekspluatācijas pieredzi. . Izmantojot šo pieredzi un infrastruktūru, Heung-A ātri un droši piegādā kravas vērtīgu klientu vārdā.

Oficiālā vietne: www.heung-a.co.kr

Heung-A piegādes izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Heung-A Shipping vietnē .
  • Ja no Heung-A Shipping oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar viņiem .

Heung-A izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Heung-A Shipping, jūs saņemsiet Heung-A Shipping izsekošanas numuru formātā HALU1234567, HALU ir Heung-A Shipping prefikss. Uzziniet vairāk Heung-A piegādes izsekošanas numura informācijas zemāk redzamajā attēlā.
heung-a piegādes izsekošana

Heung-A piegādes izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Heung-A piegādes izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar pārvadātāju vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Heung-A Shipping izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu