HANJIN Sledování Kontejnerů,Track HANJIN Container (24 Hrs)

Níže zadejte své sledovací číslo kontejneru Hanjin , mělo by mít formát HJSU1234567, získejte stav kontejneru Hanjin v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Hanjin Shipping

sledování hanjinHanjin Shipping je největší korejský dopravce a jeden z deseti největších přepravců kontejnerů na světě, který provozuje přibližně 60 linkových a trampských služeb po celém světě přepravující více než 100 milionů tun nákladu ročně. Její flotila se skládá z přibližně 200 kontejnerových lodí, přepravců volně loženého zboží a LNG.

Hanjin Shipping , provozní společnost Hanjin Shipping Holdings, má své vlastní dceřiné společnosti věnované námořní dopravě, provozu terminálů, správě lodí, opravám lodí a 3PL obsluhujícím různé zákazníky po celém světě.

Se 6 000 zaměstnanci v 60 různých zemích a 230 pobočkami buduje Hanjin Shipping svou globální logistickou síť, kterou podporuje také 13 vyhrazených terminálů společnosti v hlavních světových přístavech a 6 vnitrozemských logistických základen.

Nápověda ke sledování Hanjin

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte prosím svůj kontejner přímo na webu Hanjin Shipping .
  • Pokud nezískáváte žádné informace o sledování z oficiálních stránek Hanjin, raději je kontaktujte .

Střevní zprávy

Kontaktujte Hanjin na sociálních sítích

Hanjin lze kontaktovat prostřednictvím následujícího

  • Facebook
  • Linkedin
  • Cvrlikání

Formát sledovacího čísla kontejneru Hanjin

Když odesíláte zásilkou Hanjin Shipping, získáte číslo sledování kontejneru Hanjin ve formátu HJSU1234567, HJSU je předpona Hanjin Shipping.

Hanjin Shipping má tři předpony. Jsou to HJCU, SPKU, SENU a HJSU .

Zjistěte více informací o čísle zásilky Hanjin Shipping z obrázku níže.
sledování kontejnerů hanjin

Centrum nápovědy pro sledování kontejnerů Hanjin

Pokud máte problém s naším systémem Hanjin Container Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce ani jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček s vaším sledovacím číslem kontejneru Hanjin v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek