GRIMALDI Konteyner Takibi,Track GRIMALDI Container (24 Hrs)

Grimaldi kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , GCNU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı Grimaldi kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Grimaldi Hakkında

grimaldi izleme1947’de kurulan Grimaldi , deniz yoluyla araba, yük, konteyner ve yolcu taşımacılığında uzmanlaşmış, tam entegre çok uluslu bir lojistik Grubudur.

Tamamen Grimaldi ailesine ait olan Grup, kurucu Guido’nun oğulları Gianluca ve Emanuele Grimaldi ve kayınbiraderi Diego Pacella tarafından yönetiliyor.

Resmi web sitesi: www.grimaldi.napoli.it

Grimaldi İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Grimaldi web sitesinde takip edin .
  • Grimaldi resmi web sitesinden takip bilgisi alamazsanız, Grimaldi ile iletişime geçseniz iyi olur .

Grimaldi ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Grimaldi ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Grimaldi Konteyner Takip Numarası Formatı

Grimaldi ile gönderim yaptığınızda, GCNU1234567 biçiminde bir Grimaldi konteyner takip numarası alacaksınız, GCNU Grimaldi’nin ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Grimaldi konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
grimaldi konteyner takibi

Grimaldi Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Grimaldi Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki Grimaldi Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin