EVERGREEN Konteyner Takibi,Track EVERGREEN Container (24 Hrs)

Evergreen takip numaranızı aşağıya yazın, ekspres takip sistemimizle canlı teslimat bilgilerini alın.

Evergreen Marine Hakkında

yaprak dökmeyen izleme1 Eylül 1968’de Dr Yung-Fa Chang tarafından kuruluşundan bu yana Evergreen Marine Corp (EMC) , denizcilik tarihindeki yerini sağlamlaştırdı. O ilk günlerden bu yana, sadece hayatta kalmakla kalmadı, aynı zamanda sıkı çalışma ve azim ile olumlu bir şekilde gelişti, bugüne kadar 160’tan fazla konteyner gemisi filosuna sahip. Hem filo büyüklüğü hem de kargo yükleme kapasitesi açısından EMC, dünyanın önde gelen uluslararası denizcilik şirketleri arasında yer almaktadır.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Web sitesi: www.evergreen-marine.com

Evergreen İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Evergreen web sitesinde takip edin .
  • Evergreen resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, Evergreen ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

Evergreen Deniz Haberleri

  • Çin’de EVERGREEN LINE Markasının Taklitini Yapmak

Evergreen ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

Evergreen’e aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

Evergreen Konteyner Takip Numarası Formatı

Evergreen ile gönderdiğinizde, EMCU1234567 biçiminde bir Evergreen konteyner takip numarası alacaksınız, EMCU Evergreen’in ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla Evergreen konteyner takip numarası bilgisini öğrenin. Evergreen Marine’in üç ön eki vardır. Bunlar EGHU , EGSU , EISU , EMCU, UGMU ve HMCU’dur.
dökmeyen konteyner takibi

İlgili İzleme

Evergreen İzleme Yardım Merkezi

Evergreen Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, size en kısa sürede yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca paketinizi resmi takip sistemindeki Evergreen takip numaranızla takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin