Ecu Worldwide Śledzenie Kontenerów,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

Wpisz swój numer śledzenia ECU Worldwide poniżej, uzyskaj informacje o dostawie na żywo za pomocą naszego ekspresowego systemu śledzenia.

O ECU na całym świecie

Śledzenie na całym świecie ECUZałożona w 1987 roku w Belgii firma ECU Worldwide (dawniej ECU-Line) jest światowym liderem w usługach NVOCC. Wspierani bogatym dziedzictwem, pasją i zwinnością, wprowadziliśmy światowej klasy innowacje w zakresie LCL (ładunki mniejsze niż kontener) i wyznaczyliśmy kilka punktów odniesienia w branży.

Allcargo Logistics Ltd., największy indyjski dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych w sektorze prywatnym, przejął firmę w 2006 roku, co zaowocowało dalszą efektywnością naszej działalności. W maju 2016 r. przechrzciliśmy naszą tożsamość na ECU Worldwide i umocniliśmy naszą globalną obecność, umieszczając nasze biura pod jedną nazwą, oznaczającą nasze dobrze zgrane biura i wysoce skoordynowane operacje. Nasze dążenie do zbliżenia obszarów geograficznych poprzez wydajność naszego systemu i doskonałą wiedzę fachową dla naszych klientów pozostało niezmienione, tym samym wpisując się w filozofię „Uproszczonej geografii”.

Pomoc dotycząca śledzenia na całym świecie ECU

Format numeru śledzenia kontenera ECU na całym świecie

Gdy wysyłasz z ECU Worldwide, otrzymasz numer śledzenia kontenera Ecu-Line w formacie XXXU1234567. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Ecu-Line z poniższego obrazu.
Śledzenie kontenera linii ecu

Powiązane śledzenie

Centrum pomocy Ecu-Line Tracking

Jeśli masz problem z naszym systemem Ecu-Line Tracking, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Zadeklaruj : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia Ecu-Line w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych

Leave a Comment

Your email address will not be published.