Ecu Worldwide Konteineru Izsekošana,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

Tālāk ierakstiet savu ECU pasaules mēroga izsekošanas numuru, lai saņemtu informāciju par piegādi tiešsaistē, izmantojot mūsu ātrās izsekošanas sistēmu.

Par ECU visā pasaulē

ECU globālā izsekošanaECU Worldwide (iepriekš ECU-Line) ir dibināta 1987. gadā Beļģijā, un tā ir pasaules līderis NVOCC pakalpojumu jomā. Bagātīgā mantojuma, aizraušanās un veiklības atbalstīti mēs esam ieviesuši pasaules līmeņa inovācijas LCL (mazāk nekā konteineru slodze) un uzstādījuši vairākus etalonus nozarē.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Allcargo Logistics Ltd., Indijas lielākais integrēto loģistikas risinājumu piegādātājs privātajā sektorā, uzņēmumu iegādājās 2006. gadā, kā rezultātā mūsu darbība tika vēl efektīvāka. 2016. gada maijā mēs pārkristījām savu identitāti uz ECU Worldwide un nostiprinājām savu klātbūtni pasaulē, apvienojot mūsu birojus ar vienu nosaukumu, lai apzīmētu mūsu labi apvienotos birojus un ļoti koordinētās darbības. Mūsu centieni tuvināt ģeogrāfiskās vietas, izmantojot mūsu sistēmas efektivitāti un izcilās zināšanas mūsu klientiem, ir palikušas nemainīgas, tādējādi iegravējot “Vienkāršotās ģeogrāfijas” filozofiju.

ECU globālā izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši ECU Worldwide vietnē .
  • Ja nesaņemat izsekošanas informāciju no ECU Worldwide oficiālās vietnes, labāk sazinieties ar ECU Worldwide .

ECU pasaules konteineru izsekošanas numura formāts

Sūtot ar ECU visā pasaulē, jūs saņemsiet Ecu-Line konteinera izsekošanas numuru formātā XXXU1234567. Uzziniet vairāk Ecu-Line konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
ECU līnijas konteineru izsekošana

Saistītā izsekošana

Ecu-Line izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Ecu-Line izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu Ecu-Line izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu