Ecu Worldwide Konteinerio Stebėjimas,Track Ecu Worldwide Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo ECU visame pasaulyje sekimo numerį ir gaukite tiesioginės pristatymo informaciją naudodami mūsų greitojo sekimo sistemą.

Apie ECU visame pasaulyje

ECU sekimas visame pasaulyje1987 m. Belgijoje įkurta ECU Worldwide (anksčiau ECU-Line) yra pasaulinė NVOCC paslaugų lyderė. Remdamiesi gausiu palikimu, aistra ir judrumu, įdiegėme pasaulinio lygio LCL naujoves (mažiau nei konteinerių apkrova) ir nustatėme keletą pramonės etalonų.

„Allcargo Logistics Ltd.“, didžiausia Indijos integruotų logistikos sprendimų tiekėja privačiame sektoriuje, 2006 m. įsigijo įmonę, o tai lėmė tolesnį mūsų veiklos efektyvumą. 2016 m. gegužę perkrikštijome savo tapatybę į ECU Worldwide ir sustiprinome savo buvimą visame pasaulyje, sujungdami savo biurus vienu pavadinimu, nurodant mūsų gerai sujungtus biurus ir labai suderintas operacijas. Mūsų siekis priartinti geografines vietas dėl sistemos efektyvumo ir aukščiausios klientų patirties išliko nepakitęs, taip išgraviruojant „supaprastintos geografijos“ filosofiją.

ECU visame pasaulyje sekimo pagalba

ECU pasaulinis konteinerio sekimo numerio formatas

Kai siunčiate su ECU visame pasaulyje, gausite Ecu-Line konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra XXXU1234567. Sužinokite daugiau „Ecu-Line“ konteinerio sekimo numerio informacijos iš toliau pateiktos nuotraukos.
ekiu linijos konteinerių sekimas

Susijęs stebėjimas

Ecu-Line sekimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų Ecu-Line sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų siuntinį naudodami jūsų Ecu-Line sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų

Leave a Comment

Your email address will not be published.