DP WORLD Konteyner Takibi,Track DP WORLD Container (24 Hrs)

DP World konteyner takip numaranızı aşağıya girin, gerçek zamanlı NSICT konteyner durumunu öğrenin.

DP World Hakkında

DP World izlemeNSICT(Nhava Sheva Uluslararası Konteyner Terminali) 1997 yılında kurulmuştur ve Hindistan’ın liman sektöründeki ilk özel-kamu ortaklığıdır. Gururla söyleyebiliriz ki, NSICT’nin Hindistan denizciliğine getirdiği devasa değişim, Hindistan’ın o zamandan beri yaşadığı Konteyner ticareti büyümesi için güçlü bir pervane olmuştur. NSICT, uzun zaman önce faaliyete başlamış olsa da, denizcilik kardeşliği için önemini hiçbir zaman kaybetmedi ve rekabet başladıktan çok sonra bile Hindistan’ın tercih edilen konteyner geçidi olma konumunu bugün hala koruyor.

Resmi web sitesi: www.dpworldmumbai.com

DP World Tracking Yardımı

DP World ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

DP World ile aşağıdaki adresten iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

DP World Konteyner Takip Numarası Formatı

NSICT ile gönderdiğinizde, XXXU1234567 biçiminde bir NSICT konteyner takip numarası alacaksınız. Aşağıdaki resimden daha fazla NSICT konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
nsict konteyner takibi

DP World Konteyner Takibi Yardım Merkezi

DP World Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki DP World Container takip numaranız ile paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin

Leave a Comment

Your email address will not be published.