Dong Fang Konteyner Takibi,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Dong Fang konteyner takip numaranızı aşağıya girin , DFOU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı Dong Fang konteyner durumunu alın.

Dong Fang Uluslararası Varlık Yönetimi Ltd Hakkında

dong fang konteyner takibiDong Fang 1997 yılında kurulmuştur. Dong Fang, Hong Kong merkezli uluslararası bir konteyner kiralama, ticaret ve yönetim şirketidir. Dong Fang’ın konteyner filosu büyüklüğü 700.000 TEU’yu aştı ve Dong Fang, Uzun Vadeli İşletme Kiralamaları, Ana Kiralamalar ve Kira Satın Alma vb. dahil olmak üzere her türlü kiralama düzenlemesini sağlıyor. Dong Fang’ın konteyner filosu esas olarak 20′ standart kuru, 40′ standart kuru, 40’tan oluşmaktadır. ‘yüksek küp ve 40’yüksek küp soğutmalı kaplar. Anakara Çin’de (Jinzhou, Lianyungang ve Nansha) 3 konteyner üretim tesisi yatırımı da yapıyoruz.

Resmi web sitesi: www.dongfang.com.hk

Dong Fang İzleme Yardımı

Dong Fang Konteyner Takip Numarası Formatı

Dong Fang ile gönderdiğinizde, DFOU1234567 biçiminde bir Dong Fang konteyner takip numarası alacaksınız, DFOU, Dong Fang’ın önekidir.

Dong Fang’ın iki öneki vardır, bunlar DFOU ve DFSU’dur .

Aşağıdaki resimden daha fazla Dong Fang konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
dong fang konteyner takibi

Dong Fang Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Dong Fang Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, yalnızca resmi takip sistemindeki Dong Fang Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin

Leave a Comment

Your email address will not be published.