Dong Fang Sledovanie Kontajnerov,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte svoje číslo sledovania kontajnera Dong Fang , malo by mať formát DFOU1234567, aby ste získali stav kontajnera Dong Fang v reálnom čase.

O spoločnosti Dong Fang International Asset Management Ltd

sledovanie kontajnerov dong FangSpoločnosť Dong Fang bola založená v roku 1997. Dong Fang je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa lízingom, obchodovaním a správou kontajnerov so sídlom v Hong Kongu. Veľkosť kontajnerovej flotily Dong Fang presiahla 700 000 TEU a Dong Fang poskytuje všetky typy lízingových dohôd vrátane dlhodobých operačných prenájmov, hlavných prenájmov a kúpy prenájmu atď. Flotila kontajnerov Dong Fang pozostáva hlavne z 20′ štandardných suchých, 40′ štandardných suchých, 40 „vysokokockaté a 40’vysokokockeové chladiace nádoby. Zaoberáme sa aj investíciou 3 závodov na výrobu kontajnerov v pevninskej Číne (Jinzhou, Lianyungang a Nansha).

Oficiálna webová stránka: www.dongfang.com.hk

Pomoc pri sledovaní Dong Fang

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Dong Fang .
  • Ak z oficiálnej webovej stránky Dong Fang nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte Dong Fang .

Formát sledovacieho čísla kontajnera Dong Fang

Keď posielate s Dong Fang, dostanete sledovacie číslo kontajnera Dong Fang vo formáte DFOU1234567, DFOU je predpona Dong Fang.

Dong Fang majú dve predpony, sú to DFOU a DFSU .

Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Dong Fang z obrázku nižšie.
sledovanie kontajnerov dong Fang

Centrum pomoci pre sledovanie kontajnerov Dong Fang

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov Dong Fang, odošlite svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou vášho sledovacieho čísla kontajnera Dong Fang v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok

Leave a Comment

Your email address will not be published.