Dong Fang Śledzenie Kontenerów,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Dong Fang , powinien mieć format DFOU1234567, uzyskaj status kontenera Dong Fang w czasie rzeczywistym.

O firmie Dong Fang International Asset Management Ltd

śledzenie kontenerów dong fangDong Fang została założona w 1997 roku. Dong Fang to międzynarodowa firma zajmująca się leasingiem, handlem i zarządzaniem kontenerami z siedzibą w Hongkongu. Wielkość floty kontenerowej Dong Fang przekroczyła 700 000 TEU, a Dong Fang zapewnia wszystkie rodzaje umów leasingowych, w tym długoterminowe umowy leasingu operacyjnego, umowy główne i zakup leasingu itp. Flota kontenerowa Dong Fang składa się głównie z 20 standardowych suchych, 40 standardowych suchych, 40 ′ kontenery chłodnicze high cube i 40’high cube. Angażujemy się również w inwestycję 3 zakładów produkcji kontenerów w Chinach kontynentalnych (Jinzhou, Lianyungang i Nansha).

Oficjalna strona internetowa: www.dongfang.com.hk

Pomoc dotycząca śledzenia Dong Fang

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie Dong Fang .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Dong Fang, lepiej skontaktuj się z Dong Fang .

Format numeru śledzenia kontenera Dong Fang

Kiedy wysyłasz z Dong Fang, otrzymasz numer śledzenia kontenera Dong Fang w formacie DFOU1234567, DFOU to prefiks Dong Fang.

Dong Fang ma dwa prefiksy, są to DFOU i DFSU .

Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Dong Fang z poniższego obrazu.
śledzenie kontenerów dong fang

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Dong Fang

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Dong Fang, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadcz : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia Dong Fang Container w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych