Dong Fang Konteinerio Stebėjimas,Track Dong Fang Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo Dong Fang konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti DFOU1234567, kad gautumėte Dong Fang konteinerio būseną realiuoju laiku.

Apie Dong Fang International Asset Management Ltd

dong fang konteinerių sekimasDong Fang buvo įkurta 1997 metais. Dong Fang yra tarptautinė konteinerių nuomos, prekybos ir valdymo įmonė, įsikūrusi Honkonge. Dong Fang konteinerių parko dydis viršijo 700 000 TEU, o Dong Fang teikia visų tipų lizingo sutartis, įskaitant ilgalaikę veiklos nuomą, pagrindinę nuomą ir nuomos pirkimą ir kt. Dong Fang konteinerių parką daugiausia sudaro 20 ′ standartinio sauso, 40 ′ standartinio sauso, 40 ‘aukšto kubo ir 40’aukšto kubo šaldytuvo konteineriai. Taip pat investuojame į 3 konteinerių gamyklas žemyninėje Kinijoje (Jinzhou, Lianyungang ir Nansha).

Oficiali svetainė: www.dongfang.com.hk

Dong Fang sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių sekimo sistemos, stebėkite konteinerį tiesiogiai Dong Fang svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios Dong Fang svetainės, geriau susisiekite su Dong Fang .

„Dong Fang“ konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su Dong Fang, gausite Dong Fang konteinerio sekimo numerį, kurio formatas yra DFOU1234567, DFOU yra Dong Fang priešdėlis.

Dong Fang turi du priešdėlius, jie yra DFOU ir DFSU .

Sužinokite daugiau „Dong Fang“ konteinerio sekimo numerio informacijos žemiau esančioje nuotraukoje.
dong fang konteinerių sekimas

Dong Fang konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų su mūsų Dong Fang konteinerių sekimo sistema, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami „Dong Fang Container“ sekimo numerį oficialioje stebėjimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų

Leave a Comment

Your email address will not be published.