DELMAS Konteineru Izsekošana,Track DELMAS Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu Delmas konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā DVRU1234567, lai iegūtu reāllaika Delmas konteinera statusu.

Par Delmu

delmas izsekošanaDELMAS specializējas globālajos jūras kravu pārvadājumos uz un no Āfrikas. Taču viņu uzņēmums ir daudz vairāk nekā tikai vispārīgu konteineru laika nišu pārdošana. Delmas lepojas ar to, ka piedāvā cilvēcisku pieskārienu, koncentrējoties uz pieejamiem un personiskiem piegādes pakalpojumiem, apvienojumā ar izcilu klientu apkalpošanu un vietējām zināšanām.

Delmas izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši Delmas vietnē .
  • Ja Delmas oficiālajā vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar Delmas .

Sazinieties ar Delmu sociālajos medijos

Ar Delmas var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Delmas konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar Delmas, jūs saņemsiet Delmas konteinera izsekošanas numuru formātā DVRU1234567, DVRU ir Delmas prefikss. Uzziniet vairāk Delmas konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
delmas konteineru izsekošana

Delmas konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu Delmas izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot Delmas izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu