DAL Konteineru Izsekošana,Track DAL Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu DAL konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir DAYU1234567, lai iegūtu reāllaika DAL konteinera statusu.

Par DAL German Africa Lines

dal izsekošanaDAL Deutsche Afrika-Linien ir viena no visaugstāk novērtētajām līnijpārvadātāju kompānijām, kas koncentrējas uz Āfriku.
DAL apvieno tradicionālās vērtības ar mūsdienīgu domāšanu un lepojas ar kvalitatīvu un uzticamu pakalpojumu nodrošināšanu visiem saviem klientiem.

Oficiālā vietne: www.dal.biz

DAL izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši DAL vietnē .
  • Ja no DAL oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar DAL .

DAL konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar DAL, jūs saņemsiet DAL konteinera izsekošanas numuru formātā DAYU1234567, DAYU ir DAL prefikss. DAL ir divi prefiksi, tie ir DAYU UN DDCU . Uzziniet vairāk DAL konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
dal konteinera izsekošana

DAL konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu DAL konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu DAL konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu