CSAV NORASIA Konteyner Takibi,Track CSAV NORASIA Container (24 Hrs)

CSAV Norasia kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin, NSLU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı CSAV Norasia kapsayıcı durumunu alın.

CSAV Norasia hakkında

csav norasia konteyner takibiCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) Şilili bir nakliye şirketidir. 1872’de kurulan dünyanın en eski denizcilik şirketlerinden biridir ve şu anda Latin Amerika’nın en büyüklerinden biridir.

1999’da Brezilyalı denizcilik şirketi Libra ve Uruguaylı şirket aMontemar Marítima SA, CSAV’ın bir parçası oldu ve böylece Güney Amerika’nın Doğu Kıyısı boyunca dünyadaki ana destinasyonlara doğru güçlü varlığını pekiştirdi. Buna karşılık, Haziran 2000’de CSAV ve Norasia’yı entegre ederek , Şirket ana Doğu-Batı rotalarına girmeyi başardı. Şu anda, CSAV Norasia 50’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve Asya, Avrupa, Hindistan ve Orta Doğu’nun ana limanlarından doğrudan kalkışlara sahiptir.

Resmi web sitesi: www.csavnorasia.com

CSAV Norasia İzleme Yardımı

CSAV Norasia ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

CSAV Norasia ile aşağıdakiler aracılığıyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

CSAV Norasia Konteyner Takip Numarası Formatı

CSAV ile gönderim yaptığınızda, NSLU1234567 biçiminde bir CSAV Norasia konteyner takip numarası alacaksınız, NSLU, CSAV Norasia’nın ön ekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla CSAV konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
csav norasia konteyner takibi

CSAV Norasia Konteyner Takibi Yardım Merkezi

CSAV Norasia Konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki CSAV Norasia Container takip numaranız ile paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin