CSAV NORASIA Sledovanie Kontajnerov,Track CSAV NORASIA Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera CSAV Norasia , malo by mať formát NSLU1234567, získajte stav kontajnera CSAV Norasia v reálnom čase.

O ČSAV Norasia

csav norasia sledovanie kontajnerovCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) je čilská lodná spoločnosť. Spoločnosť bola založená v roku 1872 a je jednou z najstarších lodných spoločností na svete a v súčasnosti jednou z najväčších v Latinskej Amerike.

V roku 1999 sa brazílska lodná spoločnosť Libra a uruguajská spoločnosť aMontemar Marítima SA stali súčasťou CSAV, čím sa upevnila silná prítomnosť pozdĺž východného pobrežia Južnej Ameriky smerom k hlavným destináciám vo svete. Integráciou ČSAV a Norasie v júni 2000 bola spoločnosť schopná vstúpiť na hlavné trasy východ – západ. V súčasnosti CSAV Norasia pôsobí vo viac ako 50 krajinách a má priame odlety z hlavných prístavov Ázie, Európy, Indie a Blízkeho východu.

Oficiálna webová stránka: www.csavnorasia.com

Pomoc pri sledovaní CSAV Norasia

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na stránke CSAV Norasia .
  • Ak z oficiálnej stránky CSAV Norasia nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte CSAV Norasia .

Kontaktujte CSAV Norasia na sociálnych sieťach

ČSAV Norasia je možné kontaktovať prostredníctvom nasledujúceho

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

Formát sledovacieho čísla kontajnera CSAV Norasia

Keď posielate s CSAV, dostanete sledovacie číslo kontajnera CSAV Norasia vo formáte NSLU1234567, NSLU je predpona CSAV Norasia. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera CSAV z obrázka nižšie.
csav norasia sledovanie kontajnerov

Centrum pomoci CSAV Norasia Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov CSAV Norasia, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať dopravcu ani iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera CSAV Norasia v oficiálnom sledovacom systéme.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok

Leave a Comment

Your email address will not be published.