CSAV NORASIA Śledzenie Kontenerów,Track CSAV NORASIA Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera CSAV Norasia , powinien mieć format NSLU1234567, uzyskaj status kontenera CSAV Norasia w czasie rzeczywistym.

O CSAV Norasia

Śledzenie kontenerów csav norasiaCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) to chilijska firma transportowa. Założona w 1872 roku jest jedną z najstarszych firm żeglugowych na świecie, a obecnie jedną z największych w Ameryce Łacińskiej.

W 1999 roku brazylijska firma żeglugowa Libra i urugwajska firma Montemar Marítima SA stały się częścią CSAV, umacniając w ten sposób silną pozycję na wschodnim wybrzeżu Ameryki Południowej w kierunku głównych miejsc docelowych na świecie. Z kolei integracja CSAV i Norasia w czerwcu 2000 roku umożliwiła Spółce wejście na główne trasy Wschód-Zachód. Obecnie CSAV Norasia działa w ponad 50 krajach i ma bezpośrednie wyloty z głównych portów Azji, Europy, Indii i Bliskiego Wschodu.

Oficjalna strona internetowa: www.csavnorasia.com

Pomoc dotycząca śledzenia CSAV Norasia

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie CSAV Norasia .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony CSAV Norasia, lepiej skontaktuj się z CSAV Norasia .

Skontaktuj się z CSAV Norasia w mediach społecznościowych

Z CSAV Norasia można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera CSAV Norasia

Kiedy wysyłasz z CSAV, otrzymasz numer śledzenia kontenera CSAV Norasia w formacie NSLU1234567, NSLU to prefiks CSAV Norasia. Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera CSAV z poniższego zdjęcia.
Śledzenie kontenerów csav norasia

Centrum pomocy CSAV Norasia Container Tracking

Jeśli masz problem z naszym systemem CSAV Norasia Container Tracking, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia CSAV Norasia Container w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych

Leave a Comment

Your email address will not be published.