CSAV NORASIA Konteineru Izsekošana,Track CSAV NORASIA Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu CSAV Norasia konteinera izsekošanas numuru , kura formāts ir NSLU1234567, lai iegūtu reāllaika CSAV Norasia konteinera statusu.

Par CSAV Norasia

csv norasia konteineru izsekošanaCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) ir Čīles kuģniecības uzņēmums. Tā ir dibināta 1872. gadā, un tā ir viena no vecākajām kuģniecības kompānijām pasaulē un šobrīd viena no lielākajām Latīņamerikā.

1999. gadā Brazīlijas kuģniecības uzņēmums Libra un Urugvajas uzņēmums aMontemar Marítima SA kļuva par daļu no CSAV un tādējādi nostiprinot spēcīgu klātbūtni Dienvidamerikas austrumu krastā uz galvenajiem galamērķiem pasaulē. Savukārt, integrējot CSAV un Norasia 2000.gada jūnijā, Sabiedrība varēja iekļūt galvenajos Austrumu-Rietumu maršrutos. Pašlaik CSAV Norasia darbojas vairāk nekā 50 valstīs, un tai ir tieša izlidošana no galvenajām Āzijas, Eiropas, Indijas un Tuvo Austrumu ostām.

Oficiālā vietne: www.csavnorasia.com

CSAV Norasia izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši CSAV Norasia vietnē .
  • Ja CSAV Norasia oficiālajā vietnē nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar CSAV Norasia .

Sazinieties ar CSAV Norasia sociālajos medijos

Ar CSAV Norasia var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CSAV Norasia konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar CSAV, jūs saņemsiet CSAV Norasia konteinera izsekošanas numuru ar formātu NSLU1234567, NSLU ir CSAV Norasia prefikss. Uzziniet vairāk CSAV konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
csv norasia konteineru izsekošana

CSAV Norasia konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu CSAV Norasia konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu CSAV Norasia Container izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu

Leave a Comment

Your email address will not be published.