CSAV Śledzenie Kontenerów,Track CSAV Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera CSAV w formacie CSVU1234567, aby uzyskać status kontenera CSAV w czasie rzeczywistym.

O CSAV

śledzenie csavCompañía Sudamericana de Vapores ( CSAV ) to chilijska firma transportowa. Założona w 1872 roku jest jedną z najstarszych firm żeglugowych na świecie, a obecnie jedną z największych w Ameryce Łacińskiej.

CSAV to korporacja notowana na giełdzie od 1893 roku. Specjalizuje się głównie w spedycji kontenerowej, ale oferuje również usługi specjalne, takie jak przewóz morski płynnych i stałych ładunków masowych, ładunków chłodniczych oraz samochodów.

CSAV jest firmą globalną, obsługującą ponad 30 usług liniowych na całym świecie (jak również usług dostawczych) i jest obecna komercyjnie w ponad 80 krajach, generując ponad 90% całkowitego dochodu za pośrednictwem własnych agencji.

Oficjalna strona internetowa: www.csav.com

Pomoc dotycząca śledzenia CSAV

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio na stronie CSAV .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony CSAV, lepiej skontaktuj się z CSAV .

Wiadomości CSAV

  • Hapag-Lloyd, CSAV Omów wspólne możliwości
  • CSAV NORASIA Conosur Service – połączenie Imbituba

Skontaktuj się z CSAV w mediach społecznościowych

Z CSAV można się skontaktować za pośrednictwem następujących

  • Facebook
  • Linkedin
  • Świergot

Format numeru śledzenia kontenera CSAV

Gdy wysyłasz z CSAV, otrzymasz numer śledzenia kontenera CSAV w formacie CSVU1234567, CSVU to prefiks CSAV. CSAV ma dwa prefiksy, CSVU i LNXU . Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera CSAV z poniższego zdjęcia.
śledzenie kontenerów csav

Centrum pomocy CSAV Container Tracking

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów CSAV, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera CSAV w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych

Leave a Comment

Your email address will not be published.