CONCOR Konteineru Izsekošana,Track CONCOR Container (24 Hrs)

Tālāk ievadiet savu CONCOR konteinera izsekošanas numuru , kam jābūt formātā CXNU1234567, lai iegūtu reāllaika CONCOR konteinera statusu.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Par CONCOR

concor izsekošanaContainer Corporation of India Ltd. (CONCOR) tika reģistrēta 1988. gada martā saskaņā ar Uzņēmumu likumu un sāka darbību 1989. gada novembrī, pārņemot esošo 7 ICD tīklu no Indijas dzelzceļa.

CONCOR ir apņēmies saviem klientiem nodrošināt atsaucīgu, rentablu, efektīvu un uzticamu loģistikas risinājumu. Tā cenšas būt pirmā izvēle saviem klientiem. CONCOR ir uz klientu vērsta, uz sniegumu orientēta, uz rezultātu orientēta organizācija, kas koncentrējas uz to, lai saviem klientiem nodrošinātu naudas vērtību.

CONCOR izsekošanas palīdzība

  • Ja jums ir problēmas ar mūsu konteineru izsekošanas sistēmu, lūdzu, izsekojiet savu konteineru tieši CONCOR vietnē .
  • Ja no CONCOR oficiālās vietnes nesaņemat nekādu izsekošanas informāciju, labāk sazinieties ar CONCOR .

Sazinieties ar CONCOR sociālajos medijos

Ar CONCOR var sazināties, izmantojot tālāk norādīto

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

CONCOR konteinera izsekošanas numura formāts

Nosūtot ar CONCOR, jūs saņemsiet CONCOR konteinera izsekošanas numuru formātā CXNU1234567, CXNU ir CONCOR prefikss. Uzziniet vairāk CONCOR konteinera izsekošanas numura informācijas no zemāk redzamā attēla.
concor konteineru izsekošana

CONCOR konteineru izsekošanas palīdzības centrs

Ja jums ir problēmas ar mūsu CONCOR konteineru izsekošanas sistēmu, iesniedziet savu problēmu šeit, mēs jums palīdzēsim, cik drīz vien iespējams.
Paziņot : mēs NEVARAM sazināties ar operatoru vai citiem jūsu vārdā, mēs varam tikai palīdzēt jums izsekot jūsu paku, izmantojot jūsu CONCOR konteinera izsekošanas numuru oficiālajā izsekošanas sistēmā.

Lūdzu, dariet mums zināmu, mēs centīsimies izsekot jūsu statusam. Tomēr mēs nevaram sazināties jūsu vārdā par sūtījuma problēmām. Lai saņemtu atbalstu, lūdzu, sazinieties ar viņu oficiālo atbalsta komandu.

Noderīgas saites

Izsekojiet vairāk konteineru sūtījumu