CCNI Konteinerio Stebėjimas,Track CCNI Container (24 Hrs)

Toliau įveskite savo CCNI konteinerio stebėjimo numerį , kurio formatas turėtų būti CNIU1234567, kad gautumėte CCNI konteinerio būseną realiuoju laiku.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Apie CCNI

ccni sekimasCCNI yra tarptautinė įmonė, nuo 1930 m. užsiimanti krovinių gabenimu jūra, veikianti keturiuose žemynuose. Būdama judri ir lanksti laivybos linija, turinti pasaulinio augimo ir plėtros strategiją, ji sukūrė galingą transporto tinklą, pirmaujantį vietos lygmeniu, taip pat Lotynų Amerikoje, Azijoje, Europoje ir Afrikoje.

Oficiali svetainė: www.ccni.cl

CCNI sekimo pagalba

  • Jei kyla problemų dėl mūsų konteinerių sekimo sistemos, stebėkite savo konteinerį tiesiogiai CCNI svetainėje .
  • Jei negaunate jokios stebėjimo informacijos iš oficialios CCNI svetainės, geriau susisiekite su CCNI .

CCNI konteinerio stebėjimo numerio formatas

Kai siunčiate su CCNI, gausite CCNI konteinerio sekimo numerį, kurio formatas CNIU1234567, CNIU yra CCNI priešdėlis. Sužinokite daugiau apie CCNI konteinerio sekimo numerį žemiau esančiame paveikslėlyje.
ccni konteinerių sekimas

CCNI konteinerių stebėjimo pagalbos centras

Jei turite problemų dėl mūsų CCNI konteinerių sekimo sistemos, pateikite savo problemą čia, mes jums padėsime kuo greičiau.
Pareikšti: Mes NEgalime susisiekti su operatoriumi ar kitais asmenimis jūsų vardu, galime tik padėti jums sekti jūsų paketą naudodami CCNI konteinerio sekimo numerį oficialioje sekimo sistemoje.

Praneškite mums, mes stengsimės sekti jūsų būseną. Tačiau negalime jūsų vardu susisiekti dėl bet kokios siuntos problemos. Jei reikia pagalbos, susisiekite su oficialia palaikymo komanda.

Naudingos nuorodos

Stebėkite daugiau konteinerių siuntų