CCNI Konteineri Jälgimine,Track CCNI Container (24 Hrs)

Sisestage alla oma CCNI konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema CNIU1234567, et saada reaalajas CCNI konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

CCNI kohta

ccni jälgimineCCNI on rahvusvaheline ettevõte, mis on alates 1930. aastast pühendunud kaupade meretranspordile ja tegutseb neljal kontinendil. Agiilse ja paindliku laevaliinina, millel on ülemaailmne kasvu- ja laienemisstrateegia, on see loonud võimsa transpordivõrgu, millel on juhtroll nii kohalikul tasandil kui ka Ladina-Ameerikas, Aasias, Euroopas ja Aafrikas.

Ametlik veebisait: www.ccni.cl

CCNI jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse CCNI veebisaidil .
  • Kui te CCNI ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust CCNI-ga .

CCNI konteineri jälgimisnumbri vorming

Kui tarnite CCNI-ga, saate CCNI konteineri jälgimisnumbri vormingus CNIU1234567, CNIU on CCNI eesliide. Lisateavet CCNI konteineri jälgimisnumbri kohta leiate allolevast pildist.
ccni konteineri jälgimine

CCNI konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie CCNI konteineri jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie CCNI konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi