Caravel Sledovanie Kontajnerov,Track Caravel Container (24 Hrs)

Nižšie zadajte číslo sledovania kontajnera Caravel , malo by mať formát CLSU1234567, aby ste získali stav kontajnera Caravel v reálnom čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Caravel Logistics

sledovanie karavelových kontajnerovCaravel Logistics založili v roku 1994 v Indii dvaja podnikaví mladí muži – Saju Chacko a C. Jayakrishnan – s niekoľkoročnými skúsenosťami v lodnom priemysle. Cítili, že rýchly, spoľahlivý a včasný zákaznícky servis je nevyhnutnosťou, najmä v odvetví logistiky. Očakávaním zákazníka je dodanie „včas“ za rozumnú cenu. Spoločnosť Caravel, ktorá sa začala s mierou len s nákladnými špedíciami, CHA a stevedoringovými aktivitami, sa mnohonásobne rozrástla a rozšírila svoje zbrane v Indii, ako aj v zámorí. Spoločnosť Caravel je dobre známa svojou schopnosťou poskytovať JEDNO ZASTAVENIE SPOĽAHLIVÉ LOGISTICKÉ RIEŠENIE, ktoré kombinuje prepravcu kontajnerov, kamiónovú dopravu, špedíciu, vlastníctvo a servis plavidiel, domácu logistiku a 3PL.

Pomoc pri sledovaní kontajnera karavel

  • Ak máte problém s naším systémom sledovania kontajnerov, sledujte svoj kontajner priamo na webovej stránke Caravel .
  • Ak z oficiálnej stránky Caravel nedostanete žiadne informácie o sledovaní, radšej kontaktujte Caravel .

Formát sledovacieho čísla kontajnera Caravel

Keď odosielate s Caravel Logistics, dostanete číslo sledovania kontajnera Caravel vo formáte CLSU1234567, CLSU je predpona Caravel Logistics. Zistite viac informácií o čísle sledovania kontajnera Caravel z obrázka nižšie.
sledovanie karavelových kontajnerov

Centrum pomoci Caravel Container Tracking

Ak máte problém s naším systémom Caravel Container Tracking, zadajte svoj problém tu, pomôžeme vám čo najskôr.
Vyhlásenie : NEMÔŽEME kontaktovať prepravcu alebo iných vo vašom mene, môžeme vám len pomôcť sledovať váš balík pomocou čísla sledovania kontajnera Caravel v oficiálnom systéme sledovania.

Dajte nám vedieť, pokúsime sa pre vás sledovať stav. Nemôžeme vás však kontaktovať v súvislosti s akýmkoľvek problémom so zásielkou. Ak potrebujete akúkoľvek podporu, kontaktujte ich oficiálny tím podpory.

užitočné odkazy

Sledujte viac kontajnerových zásielok