Caravel Sledování Kontejnerů,Track Caravel Container (24 Hrs)

Níže zadejte sledovací číslo kontejneru Caravel , mělo by mít formát CLSU1234567, získejte stav kontejneru Caravel v reálném čase.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Caravel Logistics

sledování karavelových kontejnerůCaravel Logistics založili v roce 1994 v Indii dva podnikaví mladí muži – Saju Chacko a C. Jayakrishnan – s několikaletými zkušenostmi v lodním průmyslu. Cítili, že rychlý, spolehlivý a včasný zákaznický servis je nutností, zejména v odvětví logistiky. Očekávání zákazníka je „včas“ dodání za rozumnou cenu. Caravel, umírněný začátek s pouze zasilatelstvím, CHA a stevedoring činnostmi, se mnohonásobně rozrostl a rozšířil své zbraně v Indii i v zámoří. Caravel je dobře známá svou schopností poskytovat JEDNO ZASTAVENÍ SPOLEHLIVÉ LOGISTICKÉ ŘEŠENÍ kombinující přepravce kontejnerů, kamionovou dopravu, spedici, vlastnictví a služby plavidel, domácí logistiku a 3PL.

Nápověda pro sledování karavelových kontejnerů

  • Pokud máte problém s naším systémem sledování kontejnerů, sledujte svůj kontejner přímo na webu Caravel .
  • Pokud z oficiálních stránek Caravel nezískáte žádné informace o sledování, raději kontaktujte Caravel .

Formát sledovacího čísla kontejneru Caravel

Když odesíláte s Caravel Logistics, získáte sledovací číslo kontejneru Caravel ve formátu CLSU1234567, CLSU je předpona Caravel Logistics. Další informace o sledovacím čísle kontejneru Caravel z obrázku níže.
sledování karavelových kontejnerů

Centrum nápovědy pro sledování karavelových kontejnerů

Pokud máte problém s naším systémem Caravel Container Tracking, odešlete svůj problém zde, pomůžeme vám co nejdříve.
Prohlášení : NEMŮŽEME vaším jménem kontaktovat přepravce nebo jiné osoby, můžeme vám pouze pomoci sledovat váš balíček s vaším sledovacím číslem Caravel Container v oficiálním sledovacím systému.

Dejte nám prosím vědět, pokusíme se pro vás sledovat stav. Nemůžeme vás však kontaktovat ohledně jakéhokoli problému se zásilkou. Pro jakoukoli podporu se obraťte na jejich oficiální tým podpory.

užitečné odkazy

Sledujte více kontejnerových zásilek