Bridgehead Konteyner Takibi,Track Bridgehead Container (24 Hrs)

Bridgehead kapsayıcı takip numaranızı aşağıya girin , BHCU1234567 biçiminde olmalıdır, gerçek zamanlı Bridgehead kapsayıcı durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

Köprübaşı Hakkında

köprübaşı konteyner takibiBridgehead Container Services Ltd (Mart 1977’de kuruldu), Liverpool merkezli yerleşik bir uluslararası konteyner kiralayandır. 50.000 TEU’yu aşan şirket filosu, standart kuru kamyonetler, üstü açık, bir dizi katlanabilir daire ve hem 20′ hem de 40′ yüksek küplerden oluşmaktadır. Dünya çapında ticaret yapıyoruz ve 30’dan fazla ülkedeki ofislerimiz/acentelerimiz 100’den fazla depoyu yönetiyor ve tam hizmet tesisleri sunuyor.

Resmi web sitesi: www.bridgeheadcontainers.com

Bridgehead İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan Bridgehead web sitesinden takip edin .
  • Bridgehead resmi web sitesinden izleme bilgisi alamazsanız, Bridgehead ile iletişime geçmeniz daha iyi olur.

Bridgehead Konteyner Takip Numarası Formatı

Bridgehead ile gönderdiğinizde, BHCU1234567 biçiminde bir Bridgehead konteyner takip numarası alacaksınız,BHCU Bridgehead’in önekidir.

Bridgehead’in iki ön eki vardır: MBIU ve BHCU .

Aşağıdaki resimden daha fazla Bridgehead konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
köprübaşı konteyner takibi

Bridgehead Konteyner Takibi Yardım Merkezi

Bridgehead Konteyner Takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkalarıyla iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki Bridgehead Container takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin