Bridgehead Śledzenie Kontenerów,Track Bridgehead Container (24 Hrs)

Wprowadź poniżej swój numer śledzenia kontenera Bridgehead, powinien mieć format BHCU1234567, uzyskaj status kontenera Bridgehead w czasie rzeczywistym.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

O Bridgehead

śledzenie kontenerów przyczółkowychBridgehead Container Services Ltd (założona w marcu 1977) jest uznanym międzynarodowym leasingodawcą kontenerów z siedzibą w Liverpoolu. Flota firmy licząca ponad 50 000 TEU składa się ze standardowych suchych furgonetek, otwartych dachów, szeregu składanych mieszkań oraz wysokich kostek 20′ i 40′. Prowadzimy handel na całym świecie, a nasze biura/agencje w ponad 30 krajach zarządzają ponad 100 magazynami, oferując pełne zaplecze serwisowe.

Oficjalna strona internetowa: www.bridgeheadcontainers.com

Pomoc dotycząca śledzenia przyczółków

  • Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów, śledź swój kontener bezpośrednio w witrynie Bridgehead .
  • Jeśli nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu z oficjalnej strony Bridgehead, lepiej skontaktuj się z Bridgehead.

Format numeru śledzenia kontenera Bridgehead

Gdy wysyłasz z Bridgehead, otrzymasz numer śledzenia kontenera Bridgehead w formacie BHCU1234567, BHCU to prefiks Bridgehead.

Bridgehead ma dwa prefiksy: MBIU i BHCU .

Dowiedz się więcej informacji o numerze śledzenia kontenera Bridgehead z poniższego obrazu.
śledzenie kontenerów przyczółkowych

Centrum pomocy śledzenia kontenerów Bridgehead

Jeśli masz problem z naszym systemem śledzenia kontenerów Bridgehead, zgłoś swój problem tutaj, pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.
Oświadczenie : NIE możemy skontaktować się z przewoźnikiem ani innymi osobami w Twoim imieniu, możemy tylko pomóc Ci śledzić przesyłkę za pomocą numeru śledzenia kontenera Bridgehead w oficjalnym systemie śledzenia.

Daj nam znać, postaramy się śledzić status dla Ciebie. Nie możemy jednak skontaktować się w Twoim imieniu w sprawie jakichkolwiek problemów z wysyłką. Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z ich oficjalnym zespołem pomocy technicznej.

Przydatne linki

Śledź więcej przesyłek kontenerowych