ANL Konteyner Takibi,Track ANL Container (24 Hrs)

Anl konteyner takip numaranızı aşağıya girin , ANNU1234567 formatına sahip olmalı, gerçek zamanlı anl konteyner durumunu alın.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

ANL hakkında

anl konteyner takibiANL Genel Merkezi Melbourne Avustralya’dadır ve dünya genelinde bölge ofisleri ve acenteleri ile ANL, dünyanın üçüncü büyük konteyner nakliye hattı olan CMA CGM Group’un bir parçasıdır.

ANL, Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Akdeniz, Avustralya ve Yeni Zelanda, Papua Yeni Gine, Hint Yarımadası ve Orta Doğu/Körfez’de geniş kapsama alanıyla dünya çapındaki tüm noktalara nakliye hizmetleri sunan gerçek anlamda küresel bir taşıyıcıdır.

Resmi web sitesi: www.anl.com.au

ANL İzleme Yardımı

  • Konteyner takip sistemimizle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen konteynerinizi doğrudan ANL web sitesi üzerinden takip edin .
  • ANL resmi web sitesinden izleme bilgisi almazsanız, ANL ile iletişime geçmeniz daha iyi olur .

ANL ile Sosyal Medyada İletişime Geçin

ANL ile aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçilebilir:

  • Facebook
  • Linkedin
  • heyecan

ANL Konteyner Takip Numarası Formatı

ANL ile gönderdiğinizde, ANNU1234567 biçiminde bir acl konteyner takip numarası alacaksınız, ANNU, ANL’nin önekidir. Aşağıdaki resimden daha fazla anl konteyner takip numarası bilgisini öğrenin.
tüm izleme

ANL Konteyner Takibi Yardım Merkezi

ANL Konteyner Takip sistemimiz ile ilgili bir sorununuz varsa, sorununuzu buradan iletin, en kısa sürede size yardımcı olalım.
Beyan : Sizin adınıza taşıyıcı veya başkaları ile iletişime geçemeyiz, sadece resmi takip sistemindeki ANL Konteyner takip numaranızla paketinizi takip etmenize yardımcı olabiliriz.

Lütfen bize bildirin, durumunuzu sizin için takip etmeye çalışacağız. Ancak, herhangi bir gönderi sorunuyla ilgili olarak sizin adınıza iletişime geçemiyoruz. Herhangi bir destek için lütfen resmi destek ekibiyle iletişime geçin.

kullanışlı bağlantılar

Daha Fazla Konteyner Gönderisini Takip Edin