ANL Konteineri Jälgimine,Track ANL Container (24 Hrs)

Sisestage allpool oma anl-konteineri jälgimisnumber , mille vorming peaks olema ANNU1234567, et saada reaalajas anl-konteineri olek.

Click on "Load tracking box" -> Wait for tracking page to load -> Enter order Number and track - > Now click Close
If tracking tool does not work,Go to link at the bottom of the page

ANL-i kohta

anl konteineri jälgimineANL -i peakorter Melbourne’is Austraalias ning piirkondlike kontorite ja agentidega üle maailma on ANL osa CMA CGM Groupist, mis on maailma suuruselt kolmas konteinerlaevandusliin.

ANL on tõeliselt globaalne vedaja, kes pakub saatmisteenuseid kõikidesse maailma sihtkohtadesse, laialdaselt kogu Aasias, Euroopas, Põhja-Ameerikas, Vahemere piirkonnas, Austraalias ja Uus-Meremaal, Paapua Uus-Guineas, India poolsaarel ja Lähis-Idas/lahes.

Ametlik veebisait: www.anl.com.au

ANL-i jälgimise abi

  • Kui teil on probleeme meie konteineri jälgimissüsteemiga, jälgige oma konteinerit otse ANL-i veebisaidil .
  • Kui te ANL-i ametlikult veebisaidilt jälgimisteavet ei saa, võtke parem ühendust ANL -iga .

Võtke ühendust ANL-iga sotsiaalmeedias

ANL-iga saab ühendust võtta järgmiselt

  • Facebook
  • Linkedin
  • Twitter

ANL konteineri jälgimisnumbri vorming

ANL-iga tarnimisel saate ACL-i konteineri jälgimisnumbri vormingus ANNU1234567, ANNU on ANL-i eesliide. Lisateavet konteineri jälgimise numbrite kohta leiate allolevast pildist.
anl jälgimine

ANL-i konteineri jälgimise abikeskus

Kui teil on probleeme meie ANL-i konteinerite jälgimise süsteemiga, esitage oma probleem siin, aitame teid esimesel võimalusel.
Deklareerige : me EI saa teie nimel operaatori ega teistega ühendust võtta, saame aidata teil teie pakki jälgida ainult teie ANL-i konteineri jälgimisnumbriga ametlikus jälgimissüsteemis.

Palun andke meile teada, me püüame teie olekut jälgida. Siiski ei saa me teie nimel ühendust võtta mis tahes saadetise probleemiga. Toe saamiseks võtke ühendust nende ametliku tugimeeskonnaga.

Kasulikud lingid

Jälgige rohkem konteinersaadetisi